Çağdaş 06 Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. 2007 yılında kurulmuştur. Firma kurulduğu tarih itibariyle, 2003 yılında üretimi başlayan  OR-BAK markalı Mikrobiyolojik ürünlerin üretim ve satış pazarlamasını devir almştır. Kuruluşu itibariyle İvedik Organize Sanayi / Yenimahalle /Ankara da oluşturduğu üretim sahasında üretim yapmaktadır. Çağdaş 06 Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. ISO 9001: 2008, ISO 13485, CE deklarasyonu kalite kapsamında üretim yapmakatadır.
Ürünlerin özellikle besiyeri grubu kısa miatlı oması nedeniyle kullanıcılara peyder pey teslimat yapılmaktasır. Ankara’da oluşumumuzun verdiği avantajla Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin birçok bölgesine hızlı hizmet  verebilmemizin müşterilerimizin memnuniyetini artırdığını düşünmekteyiz. Ürün kalitesi olarak her geçen gün kaliteyi artırma yönünde çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam etmektedir. Hizmet kalitesi olarak da beraber çalışmayı seçtiğimiz değerli bayilerimiz sayesinde, müşteri memnuniyeti ve takdirleri bizim için zor olan bu üretim ağında en büyük motivasyonumuz oluyor.
Sağlık sektöründe OR-BAK Markamızı daha iyi bir noktaya getirmek  ve özellikle miadi uzun olan ürünlerin ihracatı konusunda yoğun çalışmalarımız sürmektedir. Ayrıca Ar-ge birimimiz ürün kalitemizin daha da artması ve yeni ürünlerin devreye alınması konusunda çalışmalarını sürmektedir.
 

 

 

 

Copyrights ©2014: Çağdaş 06 Sağlık Hizmetleri. Tüm Hakları Saklıdır.     |     Tasarım Areta   |   Yazılım Akılx